Virpuļdurvis

Durvju automātika
Virpuļdurvis
Drošības durvis un portāli
Turniketi
Garāžas vārti
Teritorijas vārti
Ieejas durvis
Rezerves daļas

Trīs spārnu (Tourniket)

Pielietojums

"Boon Edam universālākais ieejas risinājums ir Tourniket. Pieejams praktiski jebkurā krāsā vai apdarē, ar trim vai četrām durvju vērtnēm, manuālu vai automātisku darbību un dažādiem durvju komplektu veidiem, tas ir lielisks risinājums visdažādākajām ēkām."

Specifikācija

 • Opcijas Fiksētas vai salokāmas durvis: Izvēlieties durvju veidu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām. Zemgriezes piedziņas bloks ar ātruma regulatoru: Nodrošina vienmērīgu un kontrolētu kustību. Pozicionēšanas, jaudas palīgiez līdzeklis un ātruma regulatora bloks (PPS): Integrēta sistēma precīzai vadībai un komfortam. Manuālais ātruma regulators: ļauj manuāli regulēt ātrumu. Tukšgaitas ātrums: Regulējama automātiskā kustība, kad durvis netiek atvērtas vai aizvērtas. Iedarbināšana ar pieskārienu un kustības detektora palīdzību (Push & Go): Ērta un bezkontakta iedarbināšana. Virziena noteikšanas kustības detektori: Reaģē tikai uz kustību noteiktā virzienā. Zemā ātruma poga īslaicīgai aktivizēšanai: Piemērota gadījumiem, kad nepieciešams īslaicīgi samazināt ātrumu. Drošības Plus komplekts: Papildu drošības elementi lietojumiem, kur nepieciešams augstāks drošības līmenis. Attālināti vadāms bloķēšanas mehānisms: Nodrošina ērtu durvju atvēršanu un aizvēršanu no attāluma. Teleboon attālā uzraudzība: Sistēmas darbības monitorings attālināti, izmantojot Teleboon. Gaisa plūsmas aizvars: Aizsargā telpu no putekļu un temperatūras iekļūšanas durvju atvēršanas/aizvēršanas laikā. Grīdas paklāji: Papildina vizuālo noformējumu un uzlabo grīdas tīrību.
 • Nakts Aizslēgšanas Iespējas Ārējas nakts aizslēgšanas durvis: Šīs durvis tiek aizslēgtas no ārpuses, lai novērstu nepiedienīgu personu iekļūšanu naktī. Automātiski aizslēgjamas nakts durvis: Šīs durvis automātiski aizslēdzas pēc noteikta laika iestāšanās vai pēc iziešanas no telpas. Iekšējas nakts aizslēgšanas durvis: Šīs durvis tiek aizslēgtas no iekšpuses, lai nodrošinātu drošību naktī, kamēr atrodaties mājās. Mehāniskā slēdzene (durvju vērtnē): Šī slēdzene tiek darbināta manuāli ar atslēgu. Bistabila slēdzene (tikai automātiskajos modeļos): Šī slēdzene paliek aizslēgta, kamēr to neatbloķē ar atslēgu vai aktivizē iekšējo atbloķēšanas mehānismu. Pilnvarota nakts ieeja: Šī funkcija ļauj atvērt durvis no ārpuses naktī, izmantojot speciālu piekļuves ierīci, piemēram, kodu vai atslēgu karti.

Četru spārnu (Tourniket)

Pielietojums

Vispusīgs un Ilgtspējīgs risinājums Tourniket virpuļdurvis ir energoefektīvākais ieejas risinājums, kas pieejams mūsdienās. Pateicoties "vienmēr atvērtas, vienmēr slēgtas" darbības principam, starp kondicionēto gaisu telpā un nekondicionēto gaisu ārpusē tiek uzturēta nepārtraukta atdalīšana. Tas novērš caurvēja, putekļu un trokšņa iekļūšanu ēkā. Tā kā, lai uzturētu vēlamo klimatu telpās, nepieciešams mazāk enerģijas, virpuļdurvis palīdz samazināt ēkas oglekļa pēdas nospiedumu, kā arī ietaupīt gan enerģiju, gan izmaksas.

Specifikācija

 • Tādu pašu efektu var panākt, ierīkojot vējtveri, taču, lai vējtveri ar parastajām bīdāmām vai veramām durvīm būtu patiesi efektīvi, ieejas un izejas durvis vestibilā nedrīkst būt atvērtas vienlaikus. Tas nozīmē, ka lietotājiem bieži vien nākas gaidīt vestibilā, līdz atveras nākamās durvis, radot neērtības un nevēlamu sajūtu. Rotējošo durvju priekšrocība ir tā, ka tās taupa enerģiju, vienlaikus nodrošinot nepārtrauktu cilvēku plūsmu.
 • Drošība un aizsardzība pirmajā vietā Ieejas drošībai ir divi dažādi aspekti: ēkas drošība un tās lietotāju drošība. Boon Edam Turnikets atbilst stingrākajiem drošības noteikumiem. Drošības sensori durvju vērtnēs un rāmī nodrošina, ka Turnikets reaģē uz lietotājiem un objektiem, līdz minimumam samazinot vai pat novēršot sadursmi ar lietotāju. Durvju darbību var pielāgot atbilstoši jūsu ēkas prasībām. Šādas prasības varētu būt balstītas uz jūsu prioritāti drošībai vai caurlaidspējai, ņemot vērā dažādas lietotāju grupas, sākot no profesionāli apmācītiem lietotājiem līdz vietām, kur lielu daļu no lietotāju profila veido cilvēki ar īpašām vajadzībām, piemēram, bērni un gados veci cilvēki.
 • Mēs piedāvājam šādus papildu drošības pasākumus: RC3 izturības pret uzlaušanas pakotne Automātiskas vai manuālas bloķēšanas iespējas Ārējo vai iekšējo nakts bloķēšanas durvis Drošības bloķēšanas režīms Attālināta bloķēšana Pieejas kontroles iespējas

Kristāla Tourniket

Pielietojums

Mūsu Crystal Tourniket ir absolūts acu skats. Tās ir praktiski pilnībā caurspīdīgas ar minimālu nerūsējošā tērauda rāmi un stiprinājumiem maksimālam stiprumam, izstarojot eleganci un stilu. Šīs rotējošās durvis ir pieejamas ar trijiem vai četriem durvju spārniem, un kā jautrības elementu vai individualizēšanai var izmantot tonētu stiklu durvju spārniem un izliektām sienām.

Specifikācija

 • Visu Stikla Rotējošās Durvis Pilnībā caurspīdīgs stikls vai krāsu izvēle: Crystal Tourniket rotējošās durvis var tikt izgatavotas no pilnībā caurspīdīga stikla, taču pieejams ir arī krāsains stikls. Pateicoties plašajam pieejamo opciju klāstam, mēs varam sadarboties ar jums, lai nodrošinātu, ka Crystal Tourniket visus stikla rotējošās durvis atbilst visām jūsu prasībām. Drošība un ietilpība: Drošības nolūkos izvēlieties salokāmu durvju komplektu, lai ieeja kalpotu arī kā avārijas izceļšs*. Atkarībā no apmeklētāju skaita, ko paredzat katru dienu, un tā, vai viņi līdzi ņems portfeli vai lielu bagāžu, izvēlieties trīs vai četrus durvju spārnus. Pielāgošanās jūsu vajadzībām: Mūsu rotējošās durvis ir pieejamas ļoti dažādos augstumos un platumos ar dažādiem nojumju augstumiem un augstumiem zem nojumes, nodrošinot, lai daudzas dizaina vēlmes varētu tikt īstenotas ar vienu no mūsu standartizētajiem produktiem. Ja jūsu dizains neatbilst pieejamajām opcijām, mūsu pārdošanas vadītāji un inženieri sadarbosies ar jums, lai izveidotu drošu un ilgtspējīgu ieeju, kas atbilst visām prasībām.
 • Prioritāte drošībai un aizsardzībai Ieejas drošībai ir divi dažādi aspekti: ēkas drošība un tās lietotāju drošība. Crystal turnikets atbilst stingrākajiem drošības noteikumiem. Drošības sensori durvju vērtnēs un rāmī nodrošina, lai durvis reaģētu uz lietotājiem un objektiem, līdz minimumam samazinot vai pat novēršot sadursmi ar lietotāju. Durvju darbību var pielāgot atbilstoši jūsu ēkas prasībām. Šādas prasības varētu būt balstītas uz jūsu prioritāti drošībai vai caurlaidspējai, ņemot vērā dažādas lietotāju grupas, sākot no profesionāli apmācītiem lietotājiem līdz vietām, kur lielu daļu no lietotāju profila veido cilvēki ar īpašām vajadzībām, piemēram, bērni un gados veci cilvēki.

Augstas kapacitātes virpuļdurvis (Tournex)

Pielietojums

Boon Edam Tournex - Augstas caurlaidspējas virpuļdurvis Tournex ir klasiskas virpuļdurvis ar augstu caurlaidspēju. Tās piedāvā daudzus no tiem pašiem ieguvumiem un universālu pielietojamību kā mūsu Tourniket virpuļdurvis, taču ir piemērotas lielākai cilvēku plūsmai, piemēram, slimnīcās, universitātēs un lidostu terminālos.

Specifikācija

 • Tournex rotējošās durvis pēc izvēles var tikt aprīkotas ar vitrīnu ar taisniem vai ieliektiem paneļiem centrālajā kolonnā. Lielas automātiskās ieejas, piemēram, Tournex, bieži kalpo kā pārejas brīdis starp aizņemto publisko telpu ārpuses un privātāku atmosfēru ēkas iekšpusē. Vitrīna, kas integrēta Tournex durvīs, ļauj izmantot šo brīdi, lai iepazīstinātu apmeklētāju ar jūsu zīmolu un filozofiju jeb izmantot to kā mārketinga rīku, noskaņojot apmeklētājus pareizi, ieejot jūsu telpā. Ieejai jāatbilst ēkas kritērijiem trīs galvenajās jomās: ilgtspējībā, drošībā un apkalpošanā. Tomēr ieejai nepieciešams arī ceturtais elements: lielisks dizains.
 • Uzstādot durvis ieejai, jāņem vērā divi drošības aspekti: ēkas drošība un tās lietotāju drošība. Tournex atbilst stingrākajiem drošības noteikumiem. Drošības sensori durvju vērtnēs un rāmī nodrošina, ka durvis reaģē uz lietotājiem un objektiem, līdz minimumam samazinot vai pat novēršot iespējamu sadursmi. Durvju darbību var pielāgot atbilstoši jūsu ēkas prasībām. Šādas prasības varētu būt saistītas ar jūsu prioritāti drošībai vai caurlaidspējai, ņemot vērā dažādas lietotāju grupas, sākot no profesionāli apmācītiem lietotājiem līdz vietām, kur lielu daļu no lietotāju profila veido cilvēki ar īpašām vajadzībām, piemēram, bērni un gados veci cilvēki.

Divspārnu virpuļdurvis (Duotour)

Pielietojums

Lidostās , Dzelzsceļa stacijās, Tirdzniecības centros, Biroja ēkās, Slimnīcās, Viesnīcās, Citās publiskās ēkās

Specifikācija

 • Kas ir Boon Edam Duotour virpuļdurvis? Boon Edam Duotour ir divu vērtņu automātiskas rotējošas durvis, kas paredzētas augstas caurlaidspējas ieejām. Tās apvieno rotējošu durvju un divu automātisku bīdāmo vai veramo durvju funkcionalitāti vienā risinājumā.
 • Kādas ir Duotour virpuļdurvju priekšrocības? Augsta caurlaidspēja: Duotour durvis var apkalpot lielu apmeklētāju plūsmu, īpaši sastrēgumstundās vai ļaujot ieeju ratiņkrēsliem, ratiņiem vai slimnīcu gultām. Efektivitāte: Rotējošās durvis nodrošina efektīvu gaisa kondicionēšanas un apkures ietaupījumu, jo tās vienmēr ir atvērtas un vienmēr cietas, tādējādi novēršot caurvēju, putekļus un trokšņa iekļūšanu ēkā. Drošība: Duotour durvis ir aprīkotas ar modernām drošības funkcijām, lai novērstu ievainojumus un negadījumus. Pieejamība: Centrālā kolonna ir noņemta, radot plašu un netraucētu eju, kas atbilst piekļuves prasībām. Daudzpusība: Duotour durvis var konfigurēt ar dažādām apdares iespējām un pielāgot dažādiem arhitektūras stiliem.
 • Kam paredzētas Duotour virpuļdurvis? Duotour virpuļdurvis ir ideāli piemērotas lietošanai vietās ar augstu apmeklētāju plūsmu, kur nepieciešama liela caurlaidspēja un vienlaikus jānodrošina energoefektivitāte, drošība un piekļuve.

Kontakti

guntis@adsystems.lv
SIA "AD Systems" Bieķensalas iela 14, Rīga, Latvija
+371 29546967
Reģistrācijas numurs
LV40103398634
chevron-leftchevron-right