Ieejas durvis

Durvju automātika
Virpuļdurvis
Drošības durvis un portāli
Turniketi
Garāžas vārti
Teritorijas vārti
Ieejas durvis
Rezerves daļas

Privātmāju durvis

Pielietojums

Ryterna ārdurvis RD80/RD100 apvieno jaunākās tehnoloģijas ar perfektiem dizaina rezultātiem, izcilu izskatu un veiktspēju. Veidojiet savas durvis, izmantojot tīmekļa konfigurētāju.

Specifikācija

  • Novatorisks slieksnis. Augsta izturība, niecīga apkope, izmantojot magnētisko slieksni. Ratiņkrēsliem draudzīgs.
  • U vērtības: RD80 – 0,68 W / m²K *, RD100 – 0,65 W / m²K *. Izolēts alumīnija rāmis un vērtne, no freona brīvas PU putas.
  • Ryterna Entry piedāvā plašu pasūtījuma un standarta izmēru durvju klāstu ar daudzām dizaina iespējām, tostarp iespēju izveidot savu dizainu. Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar mums

Saimniecības durvis

Pielietojums

Ieejas durvis ir izgatavotas no 1 mm bieza cinkota tērauda apšuvuma, kas aizpildīts ar 50 mm biezu PU putuplasta slāni, nodrošinot stingru un izturīgu konstrukciju ar siltuma caurlaidības koeficentu (U vērtību) 1,3 W/m²K*. Durvju kopējais biezums ir 60 mm.

Specifikācija

  • Dubultais blīvējums visā perimetrā nodrošina izcilu siltumizolāciju un ūdensnecaurlaidību. Durvju rāmis izgatavots no 1,5 mm bieza cinkota tērauda. 3 regulējamas eņģes ar gultņiem garantē ilgu kalpošanas laiku, vienmērīgu un klusu darbību.
  • Piedāvājam 6 RAL struktūras krāsas jūsu konstrukciju krāsošanai. Krāsošana pieejama pēc pieprasījuma. Krāsojam tikai konstrukcijas. Pieejamās RAL krāsu toņi.

Kontakti

guntis@adsystems.lv
SIA "AD Systems" Bieķensalas iela 14, Rīga, Latvija
+371 29546967
Reģistrācijas numurs
LV40103398634
chevron-leftchevron-right