Durvju Automātika

Durvju automātika
Virpuļdurvis
Drošības durvis un portāli
Turniketi
Garāžas vārti
Teritorijas vārti
Ieejas durvis
Rezerves daļas
Bīdāmās un veramās durvju automātikas

Bīdāmās durvju automātikas

Pielietojums

Bīdāmās durvis ir visuniversālākais risinājums, kas harmoniski iekļaujas jebkurā vidē un apmierina visas prasības gan pieejamības, gan lietošanas ērtības ziņā.

Specifikācija

 • Priekšrocības: Telpas taupīšana: Bīdāmās durvis atveras, slīdot pa sliedēm, nevis atveras uz āru, tādējādi neaizņemot papildu telpu. Tas ir īpaši svarīgi mazās telpās vai šaurās ejās. Pieejamība: Bīdāmās durvis ir vieglāk atveramas un aizveramas nekā parastās durvis, kas var būt ievērojams priekšrocības cilvēkiem ar ierobežotām kustībām. Daudzpusība: Bīdāmās durvis pieejamas dažādos stilos un materiālos, lai tās varētu iederēties jebkurā interjerā. Estētika: Bīdāmās durvis var piešķirt telpai modernu un elegantu izskatu.
 • Bīdāmās durvis ir praktisks un stilīgs risinājums jebkurai mājai vai birojam. Tās ir pieejamas, universālas un var piešķirt telpai modernu un elegantu izskatu.

Veramās durvju automātikas

Pielietojums

Veramo durvju automātika ISO3 elektromehāniskais operators ir efektīvs risinājums dažādām lietojumprogrammām.

Specifikācija

 • Vienkāršs un ātrs risinājums jebkurām veramajām durvīm Virs ejas montētais elektromehāniskais operators ISO3 nodrošina vienkāršu un ātru automatizācijas risinājumu jaunām vai atjaunotām veramajām durvīm. ISO3 atvieglina cilvēku plūsmu un atrisina dažādas piekļuves problēmas ēkās ar vidēju vai lielu satiksmi.
 • Zem alumīnija pārsega ar gludo un modernu dizainu slēpjas jaudīgs operators, kas spēj darboties ar durvju vērtnēm līdz pat 250 kg svarā.
 • ISO3 universālumu nodrošina arī tā augstā konfigurējamība un vienkāršā savienojamība ar citu aprīkojumu: programmējamas ieejas un izejas, kas savienojamas ar iekštelpu/ārtelpu radariem, atvēršanas/aizvēršanas drošības ierīcēm, slēdžu vadības elementiem, elektrisko slēdzeņu ar streika plāksni vai durvju turētājiem utt.
 • Operators aprīkots ar daudzām funkcijām, kas ļauj to izmantot dažādos režīmos (automātiskā, atvērta, aizvērta, manuālā, durvju aizvērēja u.c.) ar zemu enerģijas patēriņu, lai nodrošinātu ērtu pārvietošanos arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem. "Push & Go" funkcija automātiski aktivizē atvēršanu, vienkārši piespiežot durvju vērtni.

Teleskopiskās durvju automātikas

Pielietojums

Portalp RS Jaunais PORTALP RS demonstrē savu inovatīvo raksturu. Pateicoties jaunajam kompaktajam dizainam un piedziņas blokam ar jaunām tehnoloģijām, jūs varat izvēlēties savas durvis bīdāmajā un teleskopiskajā versijā.

Specifikācija

 • Izvēlieties uzstādīšanas un atvēršanas konfigurāciju (vienvirzienu bīdāmās, divvirzienu bīdāmās, teleskopiskās, panikas), darbības programmas, krāsas, apdares un aksesuārus.
 • Ar jauno AUTODOOR PILOT lietotni jūs varat vadīt savas jaunās Portalp RS automātiskās durvis! Jums ir pieejamas četras vadības funkcijas: sešu režīmu selektora slēdzis, atslēgas slēdzis, prioritātes atvēršana un automātiska atvēršana.
 • AUTODOOR MASTER lietotne paredzēta sertificētiem profesionāļiem, nodrošinot piekļuvi visām konfigurācijām, iestatījumiem un iestatījumiem.
 • Produkta priekšrocības: • Kompakts mehānisms: Pateicoties kompaktajam dizainam, ierīce aizņem maz vietas un ir viegli integrējama jebkurā vidē. • Zema enerģijas patēriņa impulsa barošanas avots: Šī tehnoloģija nodrošina efektīvu un ekonomisku darbību, samazinot enerģijas patēriņu. • Efektīvs un kluss bezslotiņu motors: Nodrošina vienmērīgu un klusu darbību, radot komfortablu lietošanas pieredzi. • Vadība ar viedtālruni: Izmantojot lietotni savā viedtālrunī, ērti kontrolējiet ierīces funkcijas no jebkuras vietas. • Drošs Bluetooth Low Energy (BLE) savienojums: Nodrošina drošu un uzticamu savienojumu starp ierīci un viedtālruni, pasargājot jūsu datus. • Saderība ar avārijas izeju (EN16005): Atbilst drošības standartiem un nodrošina brīvu izeju avārijas gadījumā.

HDS Hermētiskās durvis

Pielietojums

HDS CLEAN hermētiskas durvis HDS CLEAN hermētiskās durvis ir jūsu pirmā aizsardzības līnija veselības aprūpē, nodrošinot hermētisku blīvējumu pret gaisu un putekļiem. Tie ir izstrādāti, lai atbilstu veselības un drošības prasībām, vienlaikus viegli lietojami katru dienu.

Specifikācija

 • HDS CLEAN hermētiskā veiktspēja ir sertificēta ar moderniem laboratorijas testiem, kas nozīmē, ka tā ir droša un uzticama.
 • Durvis atveras automātiski, ko kontrolē dažādas sistēmas, piemērotas katram lietošanas gadījumam (tālvadība, pēdu vai elkoņa nospiedpoga, brīvroku slēdzis, kustības sensors u.c.).
 • Slīdošās vērtnes ir izgatavotas no stingra materiāla, ko pārklāj augsta blīvuma laminētas plātnes, kas pieejamas plašā krāsu diapazonā. Ir pieejami arī citi materiāli vai pārklājumi, lai apmierinātu visas specifiskās prasības (skaņas izolācija, caurspīdīgums, mitras vides utt.).
X-Ray

HDS hermētiskās durvis ar X-RAY

Pielietojums

HDS Clean rentgena durvis HDS CLEAN durvis ir jūsu pirmā aizsardzības līnija veselības aprūpē, un tagad tās ir pieejamas arī rentgena versijā, lai nodrošinātu atbilstošu aizsardzību pret rentgenstariem radioloģijas telpās (slimnīcās, klīnikās, zobārstniecības kabinetos, laboratorijās, pētniecības institūtos utt.).

Specifikācija

 • Radioloģijas telpās, kur cilvēku aizsardzība pret radiāciju ir ļoti svarīga, atvēršanas sistēmām jābūt aprīkotām ar drošības mehānismiem, kas aptur radiāciju.
 • HDS CLEAN rentgena durvis nodrošina tieši to. Svina loksnes tiek ievietotas durvju vērtnē un rāmī, lai nodrošinātu spēcīgu aizsardzību pret rentgena stariem. Svina plāksne ir integrēta vērtņu vidusslānī un pielietojams visu veidu pārklājumos, lai pielāgotos lietojuma un tīrīšanas prasībām: alumīniju, nerūsējošo tēraudu, laminātu utt. Mūsu vērtņus var aprīkot arī ar īpašiem rentgena logiem.

Ugunsdrošās durvju automātikas

Pielietojums

Ugunsdrošas durvis Palīdziet novērst ugunsgrēku izplatīšanos jebkurā ēkā! DIVA RS ugunsdrošās durvis nodrošina visu ikdienas automātisko durvju komfortu, vienlaikus rūpējoties par drošību signalizācijas gadījumā.

Specifikācija

 • Atbilst EI2-30 klasei, nodrošinot obligātu aizsardzību sabiedriski pieejamās ēkās un darbavietās atbilstoši būvnormatīviem.
 • Ugunsdrošas metāla durvis: drošība un ugunsgrēka ierobežošana Durvju vērtnes spēj izturēt liesmas 30 minūtes, tādējādi ierobežojot ugunsgrēku un nodrošinot ēkas iemītnieku drošu evakuāciju. Ugunsdrošo metāla durvju atbilstību standartiem EN 1634-1 un EN 13501-2 apliecina sertifikāts "Metāla ugunsdrošās durvis" NF 277, kas kalpo kā pierādījums to izturībai.

Pusapaļas durvju automātikas

Pielietojums

Portalp pusapalas automātiskās durvis ir elegants un modernais risinājums, kas apvieno stilīgu dizainu ar augstu funkcionalitāti. Šīs durvis ir veidotas, lai nodrošinātu ērtu un drošu piekļuvi ēkām, vienlaikus saglabājot estētisko pievilcību

Specifikācija

 • Pusapalas formas dizains ne tikai piešķir arhitektūrai unikālu izskatu, bet arī optimizē telpas izmantošanu. Aprīkotas ar jaunākajām tehnoloģijām, Portalp durvis garantē klusu un vienmērīgu darbību, nodrošinot komfortu un uzticamību ikvienam lietotājam.

Kontakti

guntis@adsystems.lv
SIA "AD Systems" Bieķensalas iela 14, Rīga, Latvija
+371 29546967
Reģistrācijas numurs
LV40103398634
chevron-leftchevron-right