Turniketi

Durvju automātika
Virpuļdurvis
Drošības durvis un portāli
Turniketi
Garāžas vārti
Teritorijas vārti
Ieejas durvis
Rezerves daļas

Lifeline Speedline swing

Pielietojums

Lifeline Speedlane Swing ir šaurākā un intuitīvākais piekļuves turnikets tirgū. Tā ir ideāla izvēle ierobežotas telpas apstākļos. Eleganta dizaina un aprīkota ar modernākajām tehnoloģijām.

Specifikācija

  • Visbiežāk izvēlētais ātrgaitas turnikets Lifeline Speedlane Swing ir elegantākais un visbiežāk izvēlētais produkts Lifeline sērijā, vienlaikus būdams šaurākais drošības ātrgaitas turnikets tirgū. Šis turnikets, izmantojot modernu tehnoloģiju un modernus, intuitīvus sensorus, vienmērīgi un droši vada lielas cilvēku grupas cauri fiziskajai drošības barjerai. Lifeline Speedlane Swing var uzstādīt kā vienu vai vairāku joslu sistēmu un tas piedāvā:
  • Unikāli sensori, kas atklāj tuvojošos apmeklētājus Neautorizētu lietotāju atklāšana Pēcpiesekošanas atklāšana Intuitīvas vadlīnijas LED gaismas Miega funkcija enerģijas taupīšanai Augstas kvalitātes un ergonomisks dizains

Lifeline Speedline Slide

Pielietojums

Drosmīgs un skaists, vienlaikus intuitīvi vieds - turnikets Lifeline Speedlane Slide ar lepnumu dominē drošības vārtu nozarē. Pateicoties viedajiem sensoriem un aktivizēšanas pieejas tehnoloģijai, šī kompakta vārtu barjera nodrošina modernu un viesmīlīgu ieejas drošību.

Specifikācija

  • Lifeline Speedlane Slide ir slidējošo vērtņu turnikets ar izliektu korpusu, kas nodrošina ātru un plūdošu stikla vērtņu kustību. Integrētas intuitīvas, dažādu krāsu LED gaismas, kas slīd gar spīdīgu stikla virsmu, virzot lietotājus no ieejas caur autorizācijas zonu uz ieeju drošajā zonā. Šis produkts ir populārs risinājums klientiem, kuri nevēlas kompromisus starp drošību un dizainu. Lifeline Speedlane Slide var tikt uzstādīta gan kā viena, gan vairāku joslu sistēma un piedāvā:
  • Intuīva pieejas noteikšana Inteleģenta lietotāja vadība Personu sekošanas noteikšana Gludas, bīdošas stikla barjeras V formas, konusveida korpusi ar ergonomisku dizainu un kompaktu izmēru Augstas kvalitātes materiāli Elastīgas joslu konfigurācijas Energotaupīgs "miega" režīms Vispārpieņemti un pārbaudīti displeja simboli

Signature Speedline

Pielietojums

Drošības turniketu "Parakstu kolekcija" Apvienojot modernākās tehnoloģijas ar elegantu dizainu, šie drošības turniketi piedāvā nepārspējamu veiktspēju, uzticamību un estētiku, kas padara tos ideāli piemērotus plašam pielietojuma lokam. Pateicoties trim korpusa dizainiem - "Sculpt", "Edge" un "Contour" - jūs varat izvēlēties no dažādiem izmēriem, materiāliem un apdares veidiem, lai izveidotu unikālu drošības risinājumu.

Specifikācija

  • Katram no šīs sērijas drošības turniketu modeļiem ir unikāls dizains, ko var pielāgot jebkuras ēkas interjeram. Neatkarīgi no tā, vai meklējat elegantu, modernu izskatu vai tradicionālāku estētiku, Signature Speedlane sērijai ir ko piedāvāt.

Speedline Compact

Pielietojums

Jaunākais papildinājums Boon Edam, augstākās klases veramie turniketi. Šis klāsts atrisina drošības un drošības ieviešanas problēmu mazos un vērtīgos nekustamo īpašumos. Speedlane Compact, nodrošina visu, kas jums pamatā nepieciešams, drošības zonā. Vienlaikus, pārliecinoši nodrošinot visu nepieciešamo, lai jūsu apmeklētāji justos laipni gaidīti un droši katru dienu.

Specifikācija

  • Kompaktais ātrgaitas turnikets: Praktisks risinājums drošības līmeņa paaugstināšanai** Speedlane Compact ir moderns un funkcionāls risinājums, kas palīdzēs palielināt drošību jūsu īpašumā. Pateicoties kompaktajam izmēram, tas neaizņem daudz vietas, tomēr nodrošina efektīvu cilvēku plūsmas kontroli ar jaunākajām tehnoloģijām. Veramie turniketi, kļūst arvien populārāki, jo tie palīdz uzturēt drošību aizņemtās darba vietās un publiskās zonās. Speedlane Compact ir lielisks atbalsts apsargiem un darbiniekiem, kas atbildīgi par piekļuvi aizsargājamām zonām. Speedlane Compact galvenā priekšrocība ir ērtība. To var viegli integrēt ar dažādām piekļuves kontroles sistēmām, kas nodrošina elastību, veidojot jūsu kopējo drošības risinājumu.
  • Intuitīva lietotāja vadība Standarta komplektā iekļauti, nepieļaujama sekošana, autorizētai personai, drošības un objektu noteikšanas sensori Vienkārša uzstādīšana Plaša korpusa telpa turniketam, lai nodrošinātu dažādas piekļuves kontroles sistēmas integrācijas iespējas Augstas kvalitātes materiāli Plūstoši veramas stikla barjeras Ergonomisks dizains ar kompaktu un īsu V-veida korpusu Pielāgojami joslu izkārtojumi Universāli saprotami un pārbaudīti displeja simboli

Lifeline Speedline Vision

Pielietojums

Drošības ātrgaitas vārti ar integrētu AI sejas atpazīšanu Revolucionizējot drošības nozari, Lifeline Speedlane Vision ir intuitīvākie ātrgaitas vārti mūsu klāstā.

Specifikācija

  • Šis jaunākais papildinājums Lifeline sērijas produktu saimei, kas aprīkots ar modernāko mākslīgā intelekta datorredzes tehnoloģiju, apvieno elegantu un estētisku drošību ar drošu, precīzu un vienmērīgu piekļuves kontroli un pārvaldības risinājumu. Šie ir ātrās, bezkontakta turniketi, kas atbalsta mūsdienu darbaspēka pieaugošo pieprasījumu pēc bezkontakta pieejas.

Winglock Swing

Pielietojums

Šīs platās sānu pieejas vārti harmoniski sasniedzas ar mūsu "Lifeline Series" ātrgaitas vārtiem un var veidot daļu no jūsu esošās drošības vārtu kombinācijas vai tikt izmantotas kā atsevišķs risinājums. Šie vienspārnu pieejas vārti neapšaubāmi ir visizsmalcinātākie tirgū, kas aprīkoti ar modernu, inteliģentu tehnoloģiju un elegantu, bezrāmja spārnu.

Specifikācija

  • Šaurākie pieejas vārti mūsu klāstā Winglock Swing ir īpaši viegli lietojami, un tiem nav nepieciešama iepriekšēja apmācība. Intuītivās LED gaismas padara lietotāja pieredzi un iziešanu cauri vienkāršu un patīkamu. Dažādie gaismas signāli norāda uz vārtu statusu, piemēram, "tiek izmantots", "atļauts" vai "gaidīšanas režīms". Pulsējoša un mirgojoša gaisma papildus palīdz jūsu apmeklētājiem orientēties, un pat lietotājiem, kuri pirmo reizi saskaras ar šo produktu, iziešana cauri būs ērta un neprasīs papildu laiku.
  • Elegants un moderns dizains Bez rāmja Neredzami stiprinājumi Divvirzienu kustība savienojama ar ārējo vadības paneli Aizsardzība pret uzlaušanu un vandālismu Kompakts izmērs Plūstoši veramas stikla vērtnes Ergonomisks dizains lietotāja komfortam Viedā un pārbaudītā LED gaisma, rāda ērtu un skaidru eju Avārijas izeja (atslēgšanās un motora atvienošana, nodrošinot brīvu caurlaišanu)

Kontakti

guntis@adsystems.lv
SIA "AD Systems" Bieķensalas iela 14, Rīga, Latvija
+371 29546967
Reģistrācijas numurs
LV40103398634
chevron-leftchevron-right