Drošības durvis, portāli

Durvju automātika
Virpuļdurvis
Drošības durvis un portāli
Turniketi
Garāžas vārti
Teritorijas vārti
Ieejas durvis
Rezerves daļas

Tourlock 180 (četru spārnu)

Pielietojums

Drošības virpuļdurvis, durvis Tourlock 180 ir ideāls risinājums, lai apvienotu augstu drošības līmeni un intensīvu cilvēku plūsmu. Pateicoties dažādiem darbības režīmiem, sākot no standarta "griešanās režīma" līdz "augstas drošības režīmam", Tourlock 180 nodrošina elastīgu ieeju, ko var pielāgot mainīgām vajadzībām 24 stundu darbības cikla laikā. Durvis viegli integrējas ar piekļuves kontroles sistēmu, un to četrspārnu konstrukcijas un darbības principa dēļ tās nepieļauj neatļautu iekļūšanu objektos, tādējādi aizsargājot cilvēkus un materiālās vērtības.

Specifikācija

  • Šīs tehnoloģiski progresīvās durvis nodrošina divvirzienu plūsmu, kas ļauj autorizētiem lietotājiem vienlaikus ieiet un iziet no ēkas. Autorizācija notiek, izmantojot piekļuves kontroles sistēmas signālu, piemēram, no karšu lasītāja vai biometriskās ierīces. Tikai pēc apstiprinājuma durvis sāks rotēt. Šīs augstas drošības durvis ir tik efektīvas pret "piesliešanās uz papēžiem" un "līdzi iešanas" mēģinājumiem, ka tām pat nav nepieciešama apsardzes uzraudzība, nodrošinot ieguldījuma atdevi īsā laika periodā - viena līdz divu gadu laikā. Daudzfunkcionāli darbības režīmi: Atbalsta vienlaicīgu divvirzienu plūsmu Aizsargā pret "piesliešanos uz papēžiem" Pēc izvēles pieejams StereoVision sistēma pret "līdzi iešanu" Viegla integrācija ar piekļuves kontroli un biometriskām ierīcēm (ieskaitot sejas atpazīšanu)
  • Paaugstinātas izturības risinājumi: Ielaušanās ierobežošanas pakete (RC3) Ložu ierobežošanas pakete (BR4NS)

Tourlock 120 (trīs spārnu)

Pielietojums

Tourlock 120: Drošības rotējošās durvis mazām platībām ar lieliem nodalījumiem Tourlock 120 ir populāra drošības rotējošo durvju izvēle situācijās, kur ir ierobežota telpa, bet nepieciešami lielāki durvju nodalījumi. Šīs trīs spārnu automātiskās drošības durvis ir uzticams un ērts risinājums drošai ieejai, kas efektīvi novērš "sekošanas" (tailgating) un "līdzi iešanas" (piggybacking) mēģinājumus. Trīs spārnu konfigurācijai ir mainīgs rotācijas virziens, kas nodrošina kontroli pār plūsmu no abām drošās zonas pusēm, vienlaikus nodrošinot plašu un ērtu nodalījumu ieejošajiem un izejošajiem. Lietotāji var vienlaicīgi veikt piekļuves kontroli, un otrā autorizācija tiks atcerēta. Rotācija sāksies, tiklīdz būs pabeigts pirmais iziešanas vai ieiešanas process.

Specifikācija

  • Trim spārniem ir priekšrocība, nodrošinot vairāk vietas katrā segmentā, kas lietotājam rada ērtu pārvietošanās pieredzi. Šis modelis nodrošina nedaudz zemāku caurlaidību salīdzinājumā ar savu "brāli" – Tourlock 180 un ir ideāls risinājums, ja prioritāte ir komforts, augsta drošība un galvenokārt vienvirziena satiksme.
  • Piedāvājot dažādas darbības funkcijas, Tourlock 120 nodrošina elastīgu ieejas zonu, ko var pielāgot mainīgajām prasībām 24 stundu darbības cikla laikā. Papildaprīkojums: svara noteikšanas sistēma pret "uzkāršanās" mēģinājumiem Bezšuvju integrācija ar piekļuves kontroles un biometriskajām ierīcēm (ieskaitot sejas atpazīšanu) Daudzfunkcionāli darbības režīmi Ložu izturības aizsardzības komplekts (BR4NS) Atbalsta maiņvirzienu divvirzienu satiksmi Augstas kvalitātes materiāli Tīrīšanas režīma funkcija – tiek aktivizēta ar atslēgas slēdža paneli durvju drošajā pusē Atgriezeniskās saites signāli uz autorizācijas sistēmu Pievienošana ārējai ugunsgrēka trauksmes sistēmai Paklāja tvertnes apdare grīdas montāžai vai virsmas montāžai Nakts aizslēgšana

Circlelock Combi (portāls)

Pielietojums

Circlelock Combi ir pēcmontējama augstas drošības risinājuma iespēja uzņēmumiem, kas vēlas uzlabot drošības līmeni, vienlaikus ietaupot gan uz telpu platības, gan uz renovācijas izmaksām. Šis risinājums saglabā arī esošo ugunsdrošo / dūmu / hermētisko durvju priekšrocības. Pie esošām veramām durvīm tiek piestiprināts savstarpēji savienojošs pusportāls, tādējādi parastu durvju ieeju pārvēršot par augstas drošības ieeju, kas spēj aizsargāt visneaizsargātākās zonas no nepiedienas iekļūšanas un "piekāršanās".

Specifikācija

  • Šis pusslieksnis var tikt piestiprināts pie veramām durvīm vai nu drošajā, vai nedrošajā zonas pusē. Pēc lietotāja autorizācijas atveras pirmās durvis, ļaujot viņam ieiet durvīs. Integrēta drošības sistēma apstiprina, ka lietotājs ir viens pats, un tad atveras otrās durvis, pabeidzot ieeju drošajā zonā. Papildu biometriskā sistēma, piemēram, sejas atpazīšana (veikta no citu personu puses), var tikt izmantota lietotāja identitātes apstiprināšanai durvīs.
  • Telpu taupošs, cilindrisks nodalījums ar savstarpēji savienojāmu durvju sistēmu, precīzai piesaistei pie esošajām durvīm-ailei Aizsardzība pret kopā ieiešanu (StereoVision - vienvirziena) Darbojas gan vienvirziena, gan divvirziena plūsmai, atbalsta daudzfaktoru autentifikāciju Tērauda grīda, kas atvieglo uzstādīšanu uz grīdas, Papildus iespēja virszemes montāžai ātrai uzstādīšanai, Piestiprināms pie esošām veramām durvīm (standarta vai ugunsdrošības/dūmu aizsardzības/hermētiskām) Iebūvēta lietotāja saziņas sistēma (integrēta vizuālā un audio signālu sniegšana) Vienmērīga integrācija un savienojamība ar piekļuves kontroles sistēmām, biometriskām ierīcēm un ēku pārvaldības sistēmām Iespējama uzraudzīta ieeja personām ar invaliditāti

Circlelock Solo (portāls)

Pielietojums

Drošības ieejas jomā Circlelock Solo nodrošina visaugstāko fiziskās aizsardzības līmeni, kas ir ideāla aizsardzība pret ielaušanos ēkas sensitīvajās zonās. Augstās drošības portāli garantē, ka vienlaikus var ieiet tikai viena autorizēta persona, tādējādi novēršot nepieciešamību pēc diennakts apsardzes vai sargiem. Apsarga, kas visu diennakti uzrauga veramas durvis vai atvērtu eju 24/7/365, atbilstoši aprēķiniem atmaksājas mazāk kā gada laikā.

Specifikācija

  • Šī augstas drošības sistēma sastāv no apaļa, cilindriska nodalījuma ar divām savstarpēji saslēdzamām, automātiski slīdošām durvīm. Pēc lietotāja identificēšanas atveras pirmās durvis, ļaujot iekļūt vestibilā. Integrētie sensori pārliecinās, vai lietotājs ir viens pats, un apstiprinoša gadījumā dod signālu atvērties otras slīdošām durvīm, nodrošinot piekļuvi aizsargājamajai zonai. Papildu drošībai vestibilā var tikt izmantota sekundāra biometriskā sistēma lietotāja identitātes apstiprināšanai.
  • Telpai taupošs cilindrisks nodalījums ar savstarpēji saslēdzamu durvju sistēmu precīzai pēcpiesekšanas atklāšanai Aizsardzība pret kopā ieiešanu (StereoVision – vienvirziena vai divvirziena) Atbalsta divvirzienu plūsmu un daudzfaktoru autentifikāciju Patstāvīgi lietojama – nav nepieciešama uzraudzība Tērauda grīda, kas atvieglo uzstādīšanu uz esošās grīdas Virszemes montāža ātrai un rentablai uzstādīšanai Iebūvēta lietotāja saziņas sistēma (ar vizuāliem un audio signāliem) Vienmērīga integrācija un savienojamība ar piekļuves kontroles sistēmām, biometriskām ierīcēm un ēku pārvaldības sistēmām Standarta režīmā droša darbība kļūmes gadījumā (pēc noklusējuma), iespējams arī droša bloķēšana kļūmes gadījumā Atbalsta ārkārtas izeju (atbilstoši vietējiem noteikumiem) Iespējama uzraudzīta ieeja personām ar invaliditāti

Kontakti

guntis@adsystems.lv
SIA "AD Systems" Bieķensalas iela 14, Rīga, Latvija
+371 29546967
Reģistrācijas numurs
LV40103398634
chevron-leftchevron-right