Aktualitātes

garāžas instrumentu kaste

Ko darīt, ja maniem garāžas vārtiem ir problēma?

July 1, 2024

Dzīvē dažkārt notiek neparedzētas lietas, kas var ietekmēt arī jūsu īpašumu. Viena no šādām negaidītām situācijām var būt problēmas ar jūsu garāžas vārtiem. Tādēļ ir svarīgi zināt, kā rīkoties, ja jūsu garāžas vārti sāk uzrādīt kādas pazīmes, ka tie nedarbojas pareizi vai to darbība ir traucēta.


Kā reaģēt uz problēmām ar garāžas vārtiem?

Ja pamanāt, ka jūsu garāžas vārtiem ir parādījusies kāda lielāka vai mazāka problēma, piemēram, tie vairs neslēdzas vai neatveras, vai arī to darbība ir kļuvusi apgrūtināta, svarīgi ir reaģēt laicīgi. Neatstājiet problēmu bez uzmanības, jo tā var kļūt lielāka un radīt vēl lielākas neērtības.

Tomēr mēs neiesakām jums pašiem mēģināt novērst šīs problēmas. Garāžas vārtu mehānismi ir sarežģīti, smagi un bieži vien asi, tāpēc to labošana var būt bīstama. Nepareiza rīcība var radīt nopietnas traumas vai vēl lielākas problēmas ar vārtiem.


Ko darīt tālāk?

Lai nodrošinātu drošu un efektīvu problēmas novēršanu, rīkojieties sekojoši:

  • Dokumentējiet problēmu: Video formātā problēmu ar jūsu telefonu. Tas palīdzēs mūsu speciālistiem labāk izprast situāciju.
  • Sazinieties ar mums: Apmeklējiet mūsu mājaslapas kontaktu sadaļu un zvaniet mums. Pa telefonu izstāstiet novēroto problēmu, lai mēs varētu vienoties par nākamajiem soļiem.
  • Gaida profesionāļu palīdzību: Mūsu komanda pēc iespējas ātrāk reaģēs un vienosies ar jums par vizītes laiku, lai problēmu novērstu.

Garantija

Ja mēs jūsu garāžas vārtus uzstādījām pēdējo divu gadu laikā, tad jūsu problēmu segs garantija. Garantija no garāžas vārtu uzstādīšanas brīža ilgst divus gadus.


Atcerieties, ka laicīga rīcība un profesionāla palīdzība ir labākais veids, kā nodrošināt jūsu garāžas vārtu ilgstošu un drošu darbību. Sazinieties ar mums, lai saņemtu kvalitatīvu un drošu servisu!


Kontakti

guntis@adsystems.lv
SIA "AD Systems" Bieķensalas iela 14, Rīga, Latvija
+371 29546967
Reģistrācijas numurs
LV40103398634