Uzņēmums, kas specializējas ēku ieeju aprīkošanā ar atbilstošajiem ieejas mezgliemSIA “AD Systems”.
Uzņēmums ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi, ēku ieejas mezglu tirdzniecībā, uzstādīšanā, kā arī tehniskā servisa nodrošināšanā. SIA AD Systems darbinieki ir nozares speciālisti, kuri par sadarbības partneriem un piegādātājiem izvēlas tikai pasaulē atzītus ražotājus, nozares aizsācējus, kas arī šobrīd ir tehnoloģiskie inovātori ar stabilām un pārbaudītām Tehnoloģijām. SIA AD Systems klientiem nodrošina pilnu servisu - sākot ar ieejas mezglu projektēšanu, izgatavošanu un beidzot ar produkta uzstādīšanu objektā, kā arī garantijas servisu un pēc garantijas tehnisko atbalstu.  • Par Mums
  • Par Mums
  • Par Mums

Mēs piedāvājamProjektēšana

Lai apmierinātu klientu vajadzības un sasniegtu viņu izvirzītos mērķus, katram projektam ir nepieciešama sava individuālā pieeja. Mēs uzklausīsim klienta vēlmes un piedāvāsim Jums labāko risinājumu, lai ieeja ēkā pildītu ne tikai savas primārās funkcijas, bet arī lieliski iekļautos kopēja ēkas vai apkārtnes dizainā.

Tirdzniecība

SIA „AD Systems” nodarbojas ar automātisko durvju tirdzniecību visā Latvijas teritorijā. Mūsu noliktavā Jūs atradīsiet lielāko daļu Jūs interesējošās preces. Jums nebūs jāgaida, lai varētu iegādāto preci, produkciju saņemt. Kā arī visas nepieciešamās rezerves daļas, atrodas mūsu noliktavā. Mūsu pārstāvjus reģionos Jūs sastapsiet: Liepājā, Ventspilī, Saldū, Jelgavā, Valmierā, Rēzeknē, Daugavpilī.

Uzstādīšana

Mūsu piedāvātās produkcijas uzstādīšanu veicam visā Latvijas teritorijā. Pie uzstādīšanas tiek ņemtas vērā visas iespējas uzstādīt sistēmu tā, lai iekārta varētu strādāt, izmantojot visas ražotāja piedāvātās funkcijas.