Atpakaļ uz produkti
Garāžu vārti

Garāžu vārti

Uzņēmuma AD Systems sadarbības partneris vārtu ražošanā ir Lietuvas uzņēmums RYTERNA, kas specializējas sekcijveida automātisko garāžu, vārtu un pagalmu vārtu ražošanā, izceļoties ar augstu produkcijas kvalitāti un ekskluzīvu dizainu.
Privātmāju vārti

Privātmāju sekcijveida garāžu vārti ir vieni no mūsu klientu iecienītākajiem, tie ir ērti un vienkārši lietojami, gan arī viegli kopjami. Vārtus piedāvājm aprīkotus gan ar automātisko, gan mehānisko vadības sistēmu. Klientiem piedāvājam dažādus vārtu apdares risinājumus – gludus, reljefa, pildiņtipa, koka imitācijas, kā arī dažādās krāsu variācijās. Tā ļaujot klientiem izvēlēties tieši sev piemērotāko un atbilstošako variantu, kas ne tikai harmoniski iederēsies kopējā mājas dizainā, bet arī to papildinās.

Privātmāju vārtiDizaina vārti

Dizaina vārti

RYTERNA piedāvā plašu vārtu dekoru klāstu, tomēr, mēs atzinīgi novērtējam individāli izstrādātu dizainu. Nosūtiet savu dizainu, un mēs tos piemērosim jūsu garāžas durvīm, ja tas , protams, būs iespējams iespējams. Jūs varat izveidot dizainu, lai atbilstu jūsu standarta ieejas durvīm vai tam līdzīgu. Viss, kas mums ir nepieciešams, ir mērījumi durvīm kurām jūs vēlaties, lai pielāgo dizainu un fotogrāfiju ar esošajām durvīm, lai varētu nokopēt dizainu. Pievienojumi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda un RAL krāsas plāksni.
Industriālie vārti

RYTERNA ražotie industriālie vārti, būs piemēroti jebkādas konfigurācijas telpām – gan garāžām, gan saimniecības ēkām. Tie ir izgatavoti no sendvidžtipa konstrukcijām tērauds – putupoliuretāns – tērauds. .Vārtu konstrukcija un tehnoloģija piedāvā paneļos iestrādāt personāla durvis, ja to paredz projekts vai akrila logus un virsgaismas, kas telpā dos dabisku apgaismojumu, radot komfortablu iekšējo vidi un kalpos, kā mūsdienīgs dizaina elements. Mūsu tehnoloģija piedāvā arī pilnībā stiklotus vārtus. Noturīgā struktūra un izturīgā armatūra ļauj pilnībā stiklotos vārtus izgatavot līdz 40 m2 .Šādi vārti harmoniski papildinās jebkuru tradicionāla vai moderna stila celtni, piešķirot celtnei dinamiskumu un bagātību.

Industriālie vārti